У ВЦ «Козак-Палац» вперше відбувся фестиваль бізнес-ідей "StartUp Fest"

Більше

0

стартапів

Більше

0

спікерів

Більше

0

учасників

30 листопада та 1 грудня у виставковому центрі «Козак-Палац» вперше відбувся фестиваль «StartUp Fest». Захід для розвитку стартап-руху та популяризації підприємницької діяльності був організований за ініціативи Запорізької міської ради та Запорізької торгово-промислової палати.

Виставка та конкурс стартап-проектів, тренінги та майстер-класи мали на меті допомогти майбутнім підприємцям зробити вірні кроки на шляху від ідеї – до власного бізнесу.

Фестиваль розпочався інтерактивною лекцією «10 кроків успішного стартапера». Власними історіями успіху ділилися Роман Кравченко, засновник лабораторії IoT Hub, Андрій Карп’юк, засновник стартапу «BIOsens», Андрій Зинченко, координатор проектів ГО «Green Cubator», Єгор Кургузов, компанія Concepter.

На виставці були представлені діючі стартапи, бізнес-інкубатори на базі вищих навчальних закладів, інші об’єкти інфраструктури, що створюють умови для зародження бізнесу, – коворкінги, антикафе, фінансові заклади. Окремий розділ виставки присвятили міжнародним проектам ЄБРР, ПРОМІС, Erasmus, EEN – на стендах можна було отримати консультацію та інформацію про програми підтримки підприємців-початківців, діючого МСБ.

До участі у конкурсі стартап-проектів надійшло понад 60 заявок від учасників із Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Мелітополя, Одеси. Це ідеї для бізнесу у сфері АПК, переробки продукції, бджільництва, дизайну, смарт-технологій, туризму, оздоровлення та багато інших.

Від презентації проектів – до консультацій

Після презентації власних проектів всі учасники конкурсу стартапів спільно з експертами працювали над їх вдосконаленням, отримали фахові поради та консультації.

Окремий розділ фестивалю – майстер-класи, пов’язані зі створенням плану для виходу на міжнародні торгові майданчики, а також із вивчення необхідних навичок для ведення бізнесу, юридичних та бухгалтерських аспектів.

Під час мотивуючих лекцій та тренінгів всі учасники та гості фестивалю дізналися про історії успіху відомих підприємців, навчилися основам брендингу, правилам просування у соціальних мережах.

За підсумками конкурсу стартапів найкращі були нагороджені грошовими преміями, сертифікатами на навчання та іншими заохоченнями.

Ошибка: Выбранная запись не содержит медиафайлов (изображения и видео) для использования. Пожалуйста, выберите правильный альбом или работу для использования.

Start-up fest очами змі