Онлайн — виставка

Запрошуємо взяти участь (безкоштовно) в онлайн (віртуальній) виставці в рамках третього  фестивалю бізнес-ідей «Startup Fest – 2021», який проходитиме 21-22 грудня 2021 р. у м. Запоріжжя.

Мета фестивалю – створення дискусійного майданчика для молодих підприємців, експертів і інвесторів, ознайомлення їх з сучасними інструментами підтримки та фінансування стартапів.

За минулі роки проведення фестивалю молодь з усієї України представила свої бізнес-проекти фахівцям і інвесторам. До участі в конкурсі стартапів надійшло понад 70 заявок, виступили більше 30 провідних зарубіжних і українських спікерів, понад 1500 учасників відвідали захід. На виставковому майданчику були представлені діючі стартапи, бізнес-інкубатори, міжнародні проекти з підтримки бізнесу, фінансові заклади, коворкінги тощо.

Цьогоріч захід в онлайні об’єднає віртуальну виставку об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва та комплекс ділових заходів – конференцію та конкурс стартап-проектів із призовим фондом.

Запрошуємо Вашу компанію стати учасником онлайн-виставки «Startup Fest». Впевнені, що участь у заході дозволить презентувати можливості компанії,  продукцію та послуги широкому колу учасників форуму, залучити нових клієнтів.

 

       Сподіваємося на плідну співпрацю!

 

 Куратор виставки:  Яніна Фоменко

     (061) 213-50-26   (050) 486-30-75